Danube Wine Day 2023 Bratislava

Danube Wine Day Bratislava 2023

Podujatie je určené pre spotrebiteľskú verejnosť, milovníkov vína a vinárskych profesionálov, ktorí majú záujem ochutnať vína ocenené niektorou z medailí a špeciálnych cien na aktuálnom ročníku prestížnej medzinárodnej súťaže DANUBE WINE CHALLENGE 2023. Návštevníci budú mať príležitosť spoznať úspešných vinárov a ochutnať okolo 300 vín, ktoré budú osobne prezentovať a nalievať vinári osobne.

Príďte ochutnať vína, ktoré vybrala prestížna medzinárodná 🔗JURY.

Cena vstupenky: 25€ s DPH a zahŕňa:

🔺voľnú degustáciu vín počas celého podujatia
🔺degustačný kalich RONA s logom podujatia

Víno JE KULTÚRA

DANUBE WINE CHALLENGE (DWC) je projekt, ktorého cieľom je pomôcť pri zvyšovaní povedomia o kvalitnom víne, pretože víno je kultúra. Medzinárodnou súťažou vín, ktorá sa koná každoročne v ikonickom kaštieli Château Bela, sa pre organizátorov všetko len začína…

Verejné gala degustácie s názvom Danube Wine Day alebo Deň dunajských vín, patria do série sprievodných podujatí projektu. Sú určené pre spotrebiteľskú verejnosť, milovníkov vína a vinárskych profesionálov. Konajú sa postupne v rôznych regiónoch Slovenska. Predstavujú sa tu vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na aktuálnom ročníku DWC veľkou zlatou, zlatou alebo striebornou medailou a ktoré získali ďalšie mimoriadne ocenenia.

Ady Hajdu a Robo Jakab pozýva na Danube Wine Day Bratislava 2023 (Vstupenky tu)