Podujatia

Víno pod hradom (Trenčín, 19.6.2022)

Po prvý raz sme využili príležitosť hneď po súťaži predstaviť úspešné vína spotrebiteľskej verejnosti na obľúbenej verejnej ochutnávke Víno pod hradom v Trenčíne.

Ďakujeme organizátorom za perfektnú prípravu podujatia, reštaurácii Fatima – miestu s najkrajším výhľadom – za úžasné prostredie a podmienky a najmä všetkým milovníkom vína, ktorí nás navštívili a ochutnali vína, ktoré sa zapáčili prestížnej medzinárodnej jury na DANUBE WINE CHALLENGE 2022. Náš #dreamteam Igor, Edita, Michal a Patrik sa veru mal čo obracať, ale stálo to za to!

Myslíme si, že takýto výstup je veľmi dôležitou súčasťou súťaží vína a pomáha šíriť povedomie o vínnej kultúre, obhajovať kvalitné vína a upozorňovať na ne spotrebiteľov.

Pozrite si atmosféru vo fotogalérii:

Vzhľadom na komplikovanú pandemickú situáciu museli organizátori tento rok (2021) zrušiť plánované odovzdávanie cien spojené so slávnostnou ochutnávkou víťazných vín – DANUBE WINE DAY. Ako náhradu vám prinášame jej virtuálnu verziu. V prvej časti sa dozviete, ako hodnotia podujatie niektorí sponzori, účastníci a organizátori.