Danube Wine Challenge prechádza na dvojročný cyklus

Danube Wine Challenge je jediná súťaž na území bývalého Československa, ktorá je členom prestížnej Svetovej federácie veľkých medzinárodných súťaží vína a destilátov VINOFED. Koná sa pod vysokým patronátom Medzinárodnej organizácie pre vinič a víno OIV. 

Je to skvelá príležitosť na zviditeľnenie kvalitných vín a posilnenie ich marketingového potenciálu doma i v zahraničí. 

 

Po úspešnom ročníku 2023 sa tešíme na vaše vína v roku 2025. Presný termín bude zverejnený koncom roka 2024. Sledujte nás !

Atmosféru predchádzajúcich ročníkov približuje Foto a video galéria a náš oficiálny YouTube kanál.


Pozrite si video zo série populárnych podcastov Na dúšok s Petkom, ktorý sa nakrúcal na DWC 2022. Čo o nás hovoria osobnosti, zistite tu.
 

Výsledky budú publikované na našej stránke, prostredníctvom médií, sociálnych sietí a na najnavštevovanejšom vinárskom vyhľadávači Wine-Searcher.com


Projekt Danube Wine Challenge pokračuje aj v čase medzi dvomi ročníkmi medzinárodnej súťaže. Domácim aj zahraničným účastníkom, ktorí získali na našej súťaži aspoň jednu medailu, ponúkame jedinečnú možnosť predstaviť  ocenené vína odbornej vinárskej verejnosti a milovníkom vína na sérii verejných ochutnávok NEVINNE O VÍNE  (predtým DANUBE WINE DAY). 

 

Viac informácií o súťaži, štatút, kontakty, výsledky, eventy a ďalšie zaujímavosti nájdete na našej domovskej stránke.

 

Aktuality: sledujte nás na sociálnych sieťach XFacebookInstagram a YouTube.

Najnovšie z Newsletter