BalatonWine pozýva na ochutnávku vína Nevinne o víne v Liptovskom Mikuláši 2023

20 vinárov z celého Slovenska a zahraničia vám predstaví viac ako 200 druhov vzoriek vína. Spoznajte vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou. VSTUPNÉ: 18€ (vstupenky v predpredaji: 15€ iba na KamZaVinom.sk) V cene vstupenky je bezodný pohár —> kalich RONA na konzumáciu vína a 5€ kupón na nákup fľaše vína so sebou.

 

Pozrite si videopozvánku na najväčšu ochutnávku vína v Liptovskom Mikuláši priamo zo spoločnosti BalatonWine

 

 

O spoločnosti BalatonWine

Komárňanská spoločnosť BalatonWine sa zaoberá importom vín z regiónu Balatonskej vysočiny a distribúciou po celom Slovensku.
 
Momentálne zastupujeme štyri rodinné vinárstva: Fodor, Arias, Tagyon a Kőróka Pince a každé z nich má rozlohu do 10 ha. Pri takejto rozlohe nemôžeme hovoriť o veľkovýrobe, spracovanie vína je tak omnoho precíznejšie. Vinári, s ktorými spolupracujeme, sú držitelia mnohých ocenení z odborných súťaží.
 
Vína z Balatonu sú silne mineralizované, nakoľko sa vinice nachádzajú na kopcoch vulkanického pôvodu, a to im dodáva jedinečnú lahodnú chuť. Všetky vína sú zo severnej strany Balatonu.
 
Dorábajú sa tu najmä odrody bielych vín ako Rizling vlašský, Rizling rýnsky, Muškát, Sauvignon blanc, Irsai Oliver, Rulandské šedé, Müller Thurgau a Cardonnay. Okrem toho sa tu v poslednom období darí aj červeným a ružovým vínam ako Frankovka modrá, Cabernet Franc a Cabernet sauvignon.

Viac informácií o spoločnosti BalatonWine nájdete na ich oficiálnej stránke https://www.balatonwine.sk/ 

Takto vyzerá atmosféra na našich akciách.

ATMOSFÉRA NAŠICH PODUJATÍ ZACHYTENÁ OBJEKTÍVOM FOTOAPARÁTU

Najnovšie z Nevinne o Víne