Najväčšia degustácia vína v Liptovskom Mikuláši Nevinne o víne finančne podporila nemocnicu

Verejné gala degustácie s názvom Nevinne o víne (predtým Danube Wine Day alebo Deň dunajských vín), patria do série sprievodných podujatí projektu Danube Wine Challenge. Sú určené pre spotrebiteľskú verejnosť, milovníkov vína a vinárskych profesionálov. Konajú sa postupne v rôznych regiónoch Slovenska. Predstavujú sa tu vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na aktuálnom ročníku Danube Wine Challenge veľkou zlatou, zlatou alebo striebornou medailou a ktoré získali ďalšie mimoriadne ocenenia.

Podujatie Nevinne o víne sa konalo pod záštitou primátora mesta Liptovský Mikuláš, s podporou Visit Liptov a Slovakia.travel.

Bolo nám cťou, že sme mohli celým výťažkom z tomboly finančne podporiť Liptovskú nemocnicu s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš. O odovzdaní finančného daru Vás budeme informovať prostredníctvom našich oficiálnych stránok danubewine.sk

Liptovskú nemocnicu s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši nájdete na adrese nsplm.sk alebo aj na Faceboku tu.

 

Najnovšie z Nevinne o Víne