Viac ako 30 vinárstiev predstaví svoje vína na najväčšej ochutnávke vín v Košiciach

Už 20. apríla sa v Košiciach uskutoční najväčšia ochutnávka vín, na ktorej si návštevníci budú môcť vyberať z viac ako 300 druhov vína. Tie im predstaví viac ako 30 vinárstiev, ktoré zavítajú do košickej Kunsthalle.
 
S organizátorom podujatia, Igorom Štumpfom, sme sa rozprávali o tom, ako vznikol tento nápad, pre koho je podujatie Nevinne o víne určené, ale aj o tom, ako ochutnávať víno. Vstupenky na toto podujatie si môžete do 18. apríla zakúpiť v predpredaji, no dostupné budú aj na mieste v deň konania podujatia.
 
 

Obľúbené podujatie Nevinne o víne je najväčšia ochutnávka vína v Košiciach. Viac ako 30 vinárov zo Slovenska a zahraničia Vám predstaví viac ako 300 druhov vína.  Okrem iných Vám budú predstavené aj vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku veľkej medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou alebo iným ocenením.

 

Termín: 20. apríla 2024 od 16:00 do 21:00 hod.

Miesto: Kunsthalle, Rumanová 1, Košice

 

Vstupné: na mieste 25,- eur, v predpredaji iba 20,- eur (predpredaj do 18.4.2023) V cene vstupenky je neobmedzená degustácia vína na mieste a kupón v hodnote 5,- eur na nákup vína so sebou.

 

Kúpiť vstupenku za 20€

 

 

 

 

Najnovšie z Nevinne o Víne