Vinárstvo Château Rúbaň pozýva na ochutnávku vína Nevinne o víne v Liptovskom Mikuláši 2023

20 vinárov z celého Slovenska a zahraničia vám predstaví viac ako 200 druhov vzoriek vína. Spoznajte vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou. VSTUPNÉ: 18€ (vstupenky v predpredaji: 15€ iba na KamZaVinom.sk) V cene vstupenky je bezodný pohár —> kalich RONA na konzumáciu vína a 5€ kupón na nákup fľaše vína so sebou.

 

Pozrite si videopozvánku na najväčšu ochutnávku vína v Liptovskom Mikuláši priamo z pivnice vinárstva Château Rúbaň.

 

 

O vinártve Château Rúbaň 

Čo nás inšpiruje a poháňa vpred? Čomu veríme a čo presadzujeme? Aké sú základné myšlienky a určujúca identita Château Rúbaň? Čo je to esenciálne, čo obsahuje každá jeho súčasť?

Často sme si kládli túto otázku spolu s našimi zamestnancami, priateľmi a klientmi. Počas budovania značky Château Rúbaň sa postupne vykryštalizovala odpoveď.

Sme moderným vinárstvom nadväzujúcim na výsledky nových šľachtiteľských postupov, ale sme zároveň pevne ukotvený v našej tradícii a v našej histórii. Spracúvame miestne hrozno, zvýrazňujeme hony a región, a zároveň naše služby a vína ponúkame pre náročných zákazníkov na Slovensku aj vo svete.

 

Viac informácií o vinárstve Château Rúbaň nájdete na ich oficiálnej stránke https://chateauruban.sk/ 

Takto vyzerá atmosféra na našich akciách.

ATMOSFÉRA NAŠICH PODUJATÍ ZACHYTENÁ OBJEKTÍVOM FOTOAPARÁTU

Najnovšie z Nevinne o Víne