Vinárstvo S Vás pozýva na najväčšiu ochutnávku vína Nevinne o víne 2024 v Košiciach

 

Vinárstvo S, Strekov

vinarstvos.sk 

 

Vinárstvo S je pomerne nové vinárstvo vo vyhlásenej vinárskej obci Strekov v južnoslovenskej vinohradníckej oblasti. Prvé vína sa urodili v novovysadených vinohradoch v roku 2016. Vinárstvo je zamerané na konsolidáciu starších vinohradov a jeho cieľom je výroba prémiových vín z odrôd typických tradičných v tomto regióne ako aj z novo-vyšľachteného slovenského kríženca Dunaj, ktorému sa na juhu Slovenska mimoriadne darí. Keďže sú vinohrady na začiatku obnovy, výroba vín je zatiaľ v malých objemoch a narastať bude postupne.

 

Obľúbené podujatie Nevinne o víne je najväčšia ochutnávka vína v Košiciach. Viac ako 30 vinárov zo Slovenska a zahraničia Vám predstaví viac ako 300 druhov vína.  Okrem iných Vám budú predstavené aj vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku veľkej medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou alebo iným ocenením.

 

Termín: 20. apríla 2024 od 16:00 do 21:00 hod.

Miesto: Kunsthalle, Rumanová 1, Košice

 

Vstupné: na mieste 25,- eur, v predpredaji iba 20,- eur (predpredaj do 18.4.2023) V cene vstupenky je neobmedzená degustácia vína na mieste a kupón v hodnote 5,- eur na nákup vína so sebou.

 

Kúpiť vstupenku za 20€

 

 

 

 

Najnovšie z Nevinne o Víne