Vinárstvo Tokaj & Co Vás pozýva na najväčšiu ochutnávku vína Nevinne o víne 2024 v Košiciach

TOKAJ CO, Malá Tŕňa

www.tokaj.sk 

Tokaj & CO, s.r.o. je najväčším producentom tokajských vín. Naša spoločnosť pôsobí pod súčasným názvom od roku 1999, no prvotné korene siahajú až do 60-tych rokov minulého storočia, kedy sa datuje vznik Štátneho podniku Tokaj. Keď tento v roku 1998 zanikol, zostali po ňom rozsiahle vinice, technológie a nádherná pivnica v Malej Tŕni (Národná kultúrna pamiatka). Túto hodenú rukavicu sa rozhodla zodvihnúť práve spoločnosť Tokaj&CO ktorá kúpila pozostatky podniku a dodnes pokračuje vo vinárskej výrobe.

 

Obľúbené podujatie Nevinne o víne je najväčšia ochutnávka vína v Košiciach. Viac ako 30 vinárov zo Slovenska a zahraničia Vám predstaví viac ako 300 druhov vína.  Okrem iných Vám budú predstavené aj vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku veľkej medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou alebo iným ocenením.

 

Termín: 20. apríla 2024 od 16:00 do 21:00 hod.

Miesto: Kunsthalle, Rumanová 1, Košice

 

Vstupné: na mieste 25,- eur, v predpredaji iba 20,- eur (predpredaj do 18.4.2023) V cene vstupenky je neobmedzená degustácia vína na mieste a kupón v hodnote 5,- eur na nákup vína so sebou.

 

Kúpiť vstupenku za 20€

 

 

 

 

Najnovšie z Nevinne o Víne