Víno, ktoré rozprúdi vaše zmysly: Nevinne o víne prv‎‎ýkrát na Liptove

[Liptovský Mikuláš] – Už 9.12.2023 budeme mať tú česť predstaviť Vám exkluzívnu ochutnávku najlepších vín, ktorá sľubuje nezabudnuteľné zážitky pre Vaše chuťové poháriky.

Spoznajte vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku medzinárodnej súťaže vín svetovej úrovne Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou.

Kúpiť vstupenku za 15€ v predpredaji hneď teraz

Sme hrdí na to, že Vám predstavíme viac ako 200 druhov vzoriek vína od 20 vinárov z celého Slovenska i zahraničia. Tieto vína sú výsledkom precíznej starostlivosti a vášne, ktorú vinári vkladajú do každej fázy výroby. Očakávajte delikátne tóny viničných bobúľ, ktoré vytvoria harmonický tanec chutí na Vašom jazyku.

VSTUPNÉ: 18€ (vstupenky v predpredaji: 15€ iba na KamZaVinom.sk) V cene vstupenky je bezodný pohár —> kalich RONA na konzumáciu vína a 5€ kupón na nákup fľaše vína so sebou.

Takto vyzerá atmosféra na našich akciách.

Fotogaléria podujatí

Víno nie je len nápoj, je to umelecké dielo, ktoré Vám umožní odpočinúť si a rozplývať sa v zmyselnosti každého hltu. Chute a vône vína nasledovných vinárov Vás prenesú do vinice uprostred letného západu slnka  (ODKAZY NA VINÁROV SÚ KLIKATEĽNÉ):

Tokaj 

Stredoslovenská vinohradnícka oblasť

Južnoslovenská vinohradnícka oblasť

Nitrianska vinohradnícka oblasť

Malokarpatská vinohradnícka oblasť

Bosna a Hercegovina

Maďarsko

Nemecko

Svet

 

Pridajte sa k nám 9. decembra 2023 (sobota) od 16:00 do 21:00 (Synagóga, Liptovský Mikuláš), kde budete mať jedinečnú príležitosť stretnúť sa priamo s vinármi, ktorí Vám osobne predstavia svoje unikátne nápoje. Na najväčšej ochutnávke vína spoznáte príbehy špičkových vinárov, ktoré sú za každou kvapkou v degustačnom pohári.

 

 

 

 

 

 

#nevinneovine
#danubewine
#visitliptov

Najnovšie z Nevinne o Víne