Víno Nichta pozýva na ochutnávku vína Nevinne o víne v Liptovskom Mikuláši 2023

20 vinárov z celého Slovenska a zahraničia vám predstaví viac ako 200 druhov vzoriek vína. Spoznajte vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou. VSTUPNÉ: 18€ (vstupenky v predpredaji: 15€ iba na KamZaVinom.sk) V cene vstupenky je bezodný pohár —> kalich RONA na konzumáciu vína a 5€ kupón na nákup fľaše vína so sebou.

 

Pozrite si videopozvánku na najväčšu ochutnávku vína v Liptovskom Mikuláši priamo z pivnice Víno Nichta.

 

 

 

O spoločnosti Víno Nichta
 

Moderné rodinné vinárstvo Víno Nichta sídli v srdci vinárskeho regiónu Tekov – v Čajkove. Vína sú komplexné a plné, s výrazným terroirárnym profilom a odrodovou charketistikou. Otázka vlastných vinohradov prioritou bola vždy pre toto vinárstvo prioritou. Vedeli, že kvalitné víno sa dá vyrobiť iba z hrozna, na ktoré budú mať ako vinohradníci bezprostredný vplyv.
 
Postupne rozširovali plochu vinohradov a dostali sa z pôvodných dvadsaťpäť árov na súčasných tridsať hektárov. Dnes vlastnia vinohrady v troch polohách. Močiarno a Kruhy v katastri obci Čajkov a Baričky v katastri obci Drženice. Tieto vinohrady rastú na jedinečnom sopečnom podloží južných svahov Štiavnických vrchov.

Viac informácií o spoločnosti Víno Nichta nájdete na ich oficiálnej stránke https://vinonichta.sk/  

Takto vyzerá atmosféra na našich akciách.

ATMOSFÉRA NAŠICH PODUJATÍ ZACHYTENÁ OBJEKTÍVOM FOTOAPARÁTU

Najnovšie z Nevinne o Víne