Výťažok z tomboly z ochutnávky vína v Liptovskom Mikuláši podporil miestnu nemocnicu

V Liptovskom Mikuláši nedávno prebehla udalosť, ktorá nielenže potešila milovníkov vína, ale aj priniesla pomoc tam, kde je nesmierne potrebná. Na najväčšej ochutnávke vína v meste, ktorej cieľom bolo zdokonaliť poznatky o vínach z Liptovského regiónu a zároveň podporiť dobročinnosť, bol výťažok z tomboly odovzdaný miestnej nemocnici. Návštevníci si mohli vychutnať rôzne odrody vína a zároveň podporiť dobročinný účel kúpou lístka na tombolu.

Verejné gala degustácie s názvom Nevinne o víne (predtým Danube Wine Day alebo Deň dunajských vín), patria do série sprievodných podujatí projektu Danube Wine Challenge. Sú určené pre spotrebiteľskú verejnosť, milovníkov vína a vinárskych profesionálov. Konajú sa postupne v rôznych regiónoch Slovenska. Predstavujú sa tu vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na aktuálnom ročníku Danube Wine Challenge veľkou zlatou, zlatou alebo striebornou medailou a ktoré získali ďalšie mimoriadne ocenenia.

Podujatie Nevinne o víne sa konalo pod záštitou primátora mesta Liptovský Mikuláš, s podporou Visit Liptov a Slovakia.travel.

Bolo nám cťou, že sme mohli celým výťažkom z tomboly finančne podporiť Liptovskú nemocnicu s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš. Video z odovzdávania symbolického šeku si pozrite v nasledujúcom videu:

 

 

Najnovšie z Nevinne o Víne