WINEZONE.sk pozýva na ochutnávku vína Nevinne o víne v Liptovskom Mikuláši 2023

20 vinárov z celého Slovenska a zahraničia vám predstaví viac ako 200 druhov vzoriek vína. Spoznajte vína, ktoré ocenila prestížna medzinárodná jury na 10. ročníku medzinárodnej súťaže vín Danube Wine Challenge 2023 veľkou zlatou, zlatou a striebornou medailou. VSTUPNÉ: 18€ (vstupenky v predpredaji: 15€ iba na KamZaVinom.sk) V cene vstupenky je bezodný pohár —> kalich RONA na konzumáciu vína a 5€ kupón na nákup fľaše vína so sebou.

 

Pozrite si videopozvánku na najväčšu ochutnávku vína v Liptovskom Mikuláši priamo z WINEZONE.sk

 

 

O WINEZONE.sk

Sme výhradný distribútor Tokajských vín Götz z Maďarska. Špecializujeme sa na import a distribúciu kvalitného vína z vinohradníckych oblastí a zabezpečujeme eventy a ochutnávky vín pre malé aj veľké skupiny vo vinnej pivnici rodiny Götz.

Vinárstvo Götz je tradičná rodinná firma. Víziou rodiny je produkovať vynikajúce vína vyrobené s dôrazom na detail od zberu až po fľašovanie. Rodina Götz už po generácie pokračuje v regionálnej tradícii výroby kvalitných tokajských vín zberom hrozna z vlastných viníc, dozrievaním vín v stovky rokov starých podzemných pivniciach a plnením hotových produktov vo vlastnej fabrike.
 
 

Sme takisto výhradný distribútor vín Domano z Bosny a Hercegoviny. Hercegovina vyrába víno už od staroveku s množstvom pôvodných odrôd viniča, ktoré sa dedili z generácie na generáciu. Toto jedinečné hrozno v kombinácii so stredomorským podnebím regiónu a pôdou bohatou na živiny vytvárajú vína s bezkonkurenčnou komplexnosťou a hĺbkou.

 

Viac informácií o vinárstve WINEZONE.sk nájdete na ich oficiálnej stránke https://winezone.sk/ 

Takto vyzerá atmosféra na našich akciách.

ATMOSFÉRA NAŠICH PODUJATÍ ZACHYTENÁ OBJEKTÍVOM FOTOAPARÁTU

Najnovšie z Nevinne o Víne